Siz Hala 5651 yasasına uygun değil misiniz?

BulutSpot

Bulutspot müşteri tarafındaki maliyetleri ve işgücünü minimuma indirerek sorunsuz hotspot hizmeti sunan, aynı zamanda müşterilerine pazarlama imkanı sağlayan bir üründür. Tüm hizmetler bulut teknolojisi içerisinde yapılandırılmış ve kullanıcı tarafındaki yüksek maliyetler minimuma indirilmiştir. Yüksek güvenlikli veri merkezlerinde barındırılan ana sunucular uzman personeller tarafından 7/24 kontrol altında tutularak olası problemlerin önüne geçilmiştir.

Neden BulutSpot?

Bulut Teknolojisi ile entegre ilk hotspot sistemidir.
5651 sayılı kanuna tam uyumludur.
Grafik destekli tam raporlama sunar.
Özellikleri benzersizdir.
Tüm kullanıcılara ya da sadece Online kullanıcılara eposta ile kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.
Tüm kullanıcılara ya da sadece Online kullanıcılara SMS ile kampanya ve bilgilendirme mesajı gönderebilirsiniz.
Trafik kayıtları yasalara uygun bir şekilde 2 yıl süreyle imzalı olarak saklanır.
Ücretli/Ücretsiz üyelik seçenekleri sunar.
SMS ile veya arka ofis ile üyelik aktivasyon seçenekleri sunar.
Gelişmiş kullanıcı limitleme özellikleri sunar.
Reklam ekleme özelliği mevcuttur.
Çoklu dil desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Çince, Japonca)
Facebook sayfanızı beğendirme seçeneği sunar
Ücretli kullanım için çoklu ödeme methodlarını destekler, (paypal,kredi kartı,mobil ödeme) gibi bir çok özelliğe sahiptir.

Bulutspot’un Avantajları

5651 sayılı kanuna uygunluğu sebebiyle sorumluluk almadan internetinizi müşterilerinizle güven içerisinde paylaşabilirsiniz.
Sistem sunucuları bulut teknolojisi ile yapılandırıldığından ve bu sistemlerin yönetimleri bulutspot tarafından yapıldığından, elektrik, soğutma, bakım ve işletim gibi yüksek maliyetlerden kaçınmış olursunuz.
Sisteme üye olan kullanıcılarınıza, o an online olan kullanıcılarınıza birkaç tık ile SMS veya eposta gönderebilir, onları kampanyalarınızdan haberdar edebilirsiniz.
Ödeme sistemleri bulutspot tarafından sağlandığından bankalar ve prosedürleriyle uğraşmadan net kazancınızı alarak herhangi bir iş yüküne maruz kalmazsınız.
Sms gateway hizmetleri bulutspot tarafından sağlandığından bu işlere de mesai ve kaynak harcamak zorunda kalmazsınız.
Bugüne kadar ücretsiz ve belki de kanunlara aykırı bir şekilde paylaştığınız internetiniz üzerinden ödemeli sistem ile kazanç elde edebilirsiniz.
Tam otomasyon sistemi ile çalışanlarınızın wireless şifresi dağıtması zahmetinden kurtulursunuz.
Görsel raporlama sistemi ile kazanç, kullanım durumu vb. birçok istatistiğe bir kaç tık ile ulaşabilirsiniz.
Bir kullanıcınızın tüm bağlantı kapasitenizi kullanarak diğer kullanıcılarınıza sorun çıkartmasını engelleyebilirsiniz. Kullanıcılara koyabileceğiniz anlık veya genel limitler dahilinde kullanıcıların diğer kullanıcıların bağlantı haklarını kullanmalarını sağlayabilirsiniz.
Mevcut yapınıza entegrasyon bulutspot ekipleri tarafından sağlanacağı için ekstra masraf yapmazsınız.
Firewall özelliği ile Hotspot sistemi dışında internete erişmesi gereken ve internetten erişilmesi gereken bilgisayarlarınıza özel izinler tanımlatarak yerel ağınızın eskiye oranla çok daha güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.(Opsiyonel)
Piyasadaki benzer ürünlerden çok daha hesaplıdır.
Piyasadaki benzer ürünlerden çok daha kullanışlı ve sorunsuzdur.

DAHA GÜVENLİ

Bulutspot; 5651 sayılı kanuna tam uyumludur. Kullanıcılarınız ile paylaştığınız ister kablolu, ister kablosuz internet bağlantınızı güvenli, kontrol edilebilir hale getirmektedir. 5651 sayılı kanun çerçevesinde internet paylaşımında bulunan tüm işletmelerden istenen hukuki sorumlulukların tamamını yerine getirmektedir. Bu kayıtlar yasalarda ve yönetmeliklerde istenildiği formatta 2 yıl süre ile yedekli olarak saklanmaktadır.

DAHA HIZLI

Bulutspot ile kullanıcılarınızın internet hızlarını limitlendirebilirsiniz. Böylece herhangi bir kullanıcınızın internet hattınızı daha fazla kullanarak diğer kullanıcılarınızın internet erişiminde sorunlar yaşamasını engellemiş olursunuz.

DAHA KULLANIŞLI

Bulutspot’ta benzer yerli ve yabancı ürünlerden çok daha fazla özellik bulunmaktadır. Buna rağmen oldukça basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Birkaç tuş ile kullanıcılarınızın o an neler yaptığı, hangi kullanıcılarınızın online olduğu, toplam kaç kullanıcınız olduğu vb. gibi birçok istatistiğe ulaşabilirsiniz.

DAHA BASİT

Bulutspot en kullanışlı ve en basit mottosu ile geliştirilmiş bir üründür. Bu sebeple gerek kullanımı, gerekse kurulumu oldukça basittir. Bulutspot cihazınızın kurulumu sadece birkaç dakika sürmektedir. Cihaz kurulumları Bulutspot uzman personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

BulutSpot’u seçtiler